Aptos Com.2 Ou 3 Quartos No Residencial Saint Louis Village
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Buitenzwembad |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Aptos Com.2 Ou 3 Quartos No Residencial Saint Louis Village Porto Seguro appartement bevindt zich binnen 2 km afstand van Macuco Artesanato en biedt Wi-Fi. Gasten waarderen de nabijheid van de Beco das Cores, die op 5 minuten loopafstand ligt.
Dit 7-kamerappartement is gelegen op afstand van 6 km tot de vuurtoren van Porto Seguro. Het Memorial da Epopéia do Descobrimento ligt op 10 minuten autorijden van dit appartement.
Gasten die verblijven in deze accommodatie kunnen genieten van het gemak van een haardroger en badlakens in de badkamer.
Dit appartement biedt een complete keuken uitgerust met een koelkast en een oven. Aptos Com.2 Ou 3 Quartos No Residencial Saint Louis Village appartement biedt toegang tot de luchthaven Porto Seguro, gelegen binnen 15 minuten met de auto.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Internet toegang
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Aptos Com.2 Ou 3 Quartos No Residencial Saint Louis Village appartement.
Gasten van Aptos Com.2 Ou 3 Quartos No Residencial Saint Louis Village appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Praia de Ponta Grande, binnen 10 minuten rijden. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Mirante do Mundai (2 km) en de vuurtoren van Porto Seguro (6 km). - ❓
Hoeveel kost het om Aptos Com.2 Ou 3 Quartos No Residencial Saint Louis Village appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Aptos Com.2 Ou 3 Quartos No Residencial Saint Louis Village appartement is $138. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Aptos Com.2 Ou 3 Quartos No Residencial Saint Louis Village appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Aptos Com.2 Ou 3 Quartos No Residencial Saint Louis Village appartement.